Vjedhje në Fushë Kosovë, tre të rinj plackisin “Viva Fresh”-in

loading...


Një vjedhje ka ndodhur gjatë mesditës së sotme në Fushë Kosovë.

 Tre persona rreth moshës 17 vjec dyshohet se kanë kryer një vjedhje në “Viva Fresh” të Fushë Kosovës.

Sipas Indeksonline, të akuzuarit dyshohen se kanë marrë gjëra ushqimore dhe janë larguar nga marketi.

Policia ka dalë në vendin e dukurisë dhe po merret me rastin.

Me urdhër të prokurorit, rasti po cilësohet si vjedhje.

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *