Vjedhje në një pompë të derivateve në Prishtinë


Në një pompë të derivateve në rrugën Xheladin Hana në Prishtinë dje janë vjedhur 600 deri në 700 euro nga persona ende të panjohur.

Në raportin e Policisë thuhet se viktima ka raportuar se derisa ka qenë duke punuar një person i panjohur e ka kërcenuar me armë dhe ka grabitur një shumë parash.

I dyshuari është larguar nga vendi i dukurisë në një drejtim të panjohur dhe s’ kishte të lënduar.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

I infektuari me COVID-19 hyn në një bankë në Suharekë

Fri Jul 31 , 2020
Një person nga Suhareka i konfirmuar pozitiv me koronavirus ka dalë në qytet dje gjatë ditës Sipas Policisë së Kosovës ka hyrë në zyrat e një banke të kësaj komune. “Është iniciuar rast ndaj të dyshuarit mashkull  kosovar pasi që i njëjti derisa ishte me Covid 19, ka hyrë në […]
15 të vdekur nga Covid-19 për 24 orë