Vushtrri, konfiskohet një pistoletë me gaz dhe shtatë gëzhoja

loading...

Policia e Kosovës ka njoftuar se te një I dyshuar në Vushtrri është gjete dhe konfiskuar një pistoletë me gaz dhe shtatë gëzhoja

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në ecuri të rregullt.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme rreth 18:05.loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *