Zbulohet sozia e Edi Ramës, është një mjek neurolog nga Greqia

loading...

Nuk keni për ta besuar, se çfarë ngjashmerie ka kryeministri i
Shqipërisë, Edi Rama me një neurolog grek, i quajtur Grigorios Nasos. Ky
i fundit, është shfaqur në një emision shëndetësie në News24 përcjell Gazeta Shëndeti, për të
folur për problemet me sistemin nervor, dhimbjet e kokës nga migrena
shqetësime të ndryshme.

Po
t’i shikosh me vëmendje, të dy kanë njësoj mjekrën, të bardhë dhe me
errësim gradual drejt mustaqeve. Vetullat i kanë njësoj kryq, po ashtu
edhe sytë, veshët dhe flokët. Vështirë t’i gjesh një dallim mes
njëri-tjetrit.

Për një moment nëse hapje News24 dhe shikoje emisionin, menjëherë të
shkonte mendja tek Edi Rama për shkak të ngjashmërisë së theksuar.
Vetëm kur doktori niste e fliste greqisht, atëherë kuptoje që nuk është
Rama në këtë program shëndeti.

Ata janë aq shumë të ngjashëm, por ndryshojnë mes tyre vetëm për një fakt, njëri është piktor dhe tjetri neurolog.

Related posts