Zhduket një vajzë e mitur

loading...


Policia e Kosovës njofton se në fshatin Drobesh të Komunës së Vitisë një burrë ka raportuar se motra e tij e mitur është larguar nga shtëpia dhe s’ është kthyer më.

Sipas policisë rasti ka ndodhur dje rreth orës 19:55.

Tutje policia sqaron se rasti në fjalë është duke u hetuar.Related posts